KLV İnşaat Arslan Damper’i Tercih Etti

Medya

Araç üstü ekipman sektörünün lider firması Arslan Damper Ankara’nın lider inşaat firmalarından KLV İnşaat’a 16 adet yol bakım damperi teslim etti.

Arslan Damper Satış Pazarlama Soumlusu Dünya Karaağaç, “Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet gösteren müşterilerimiz var. Ve her müşteri farklı lokasyonlarda faklı malzemeleri taşıyor. Müşterimizin istekleri dahilinde farklı çözümlere yöneliyoruz. KLV İnşaat özellikle yol bakım işlerinde uzmanlaşmış bir firma ve bizden talepleri çok amaçlı kullanabilecekleri küçük damperler oldu. 9 m3 olarak tasarladığımız damper Türkiye’nin farklı bölgelerinde yol bakım işlerinde firmamızı temsil edecekler.  KLV İnşaat temsilcisi Mesut Ayfer ise; “ Arslan Damper’in üst yapılarından son derece memnunuz. Yaptıkları iş son derece kaliteli ve teslimat konusunda sıkıntı yaşamadık. Bizi en çok sevindiren şey bu oldu. Verdikleri temrin sürelerini aşmadıkları için Dünya Bey’e ve ekibine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde (ALOSBİ) yer alan Arslan Damper fabrikasında gerçekleştirilen teslim törenine Arslan Damper Satış Pazarlama Sorumlusu Dünya Karaağaç ve KLV İnşaat temsilcisi Mesut Ayfer katıldı. (Sağdan Sola)

Arslan’dan Farklı Çözümler

Şehir içi belediye hizmetlerinde kullanılan küçük iş makinelerini ( silindir, beko loder, kepçe vs. ) taşımak ve aynı zamanda nakliye işlerini de yürütebilecek kasalarla müşterilerine çözümler sunan Arslan Damper; Menemen bölgesinde faaliyet gösteren Uysal Eren Hafriyat’a bu ay içerisinde 3 adet teslimat gerçekleştirdi.

Bize Ulaşın:
  • Adres: Ender Yorgancılar Sk. No: 5 Aliağa Organize Sanayi Bölgesi Aliağa/İZMİR
  • Tel: 0.232.621.51.01
  • E-Posta info@arslandamper.com.tr
ARSLAN DAMPER
Kurulduğu ilk günden bu yana kaliteli üretim, satış sonrası hizmetler ve müşteri memnuniyeti ilkelerinden oluşan üstün hizmet anlayışını kendine felsefe edinen Arslan Damper, Kazancını sürekli yatırıma dönüştüren bir firma olarak faaliyetlerine 2008 yılında Aliağa Organize Sanayi Bölgesi’nde (ALOSBİ) kurduğu 12,500 m2’si kapalı olmak üzere 25,000 m2’lik alan içerisinde modern teknoloji ile donatılmış tesislerinde uzman kadrosu ile yoluna devam etmektedir. devamı
Çerez Politikası | Gizlilik Politikası | KVKK - Aydınlatma Metni | Başvuru ve Bilgi Talep Formu
copyright @ ARSLAN DAMPER MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. 2014